Фрукти і мистецтво

  • Дата публікації: вт, 2017-06-20 19:00
Novokalynivska OTH, osvita

20 червня 2017 року вихованці табору Новокалинівського НВК “СЗШ І-ІІІст.-ДНЗ” (Новокалинівська об’єднана територіальна громада), під керівництвом вчителів англійської мови, розпочали свій день із бадьорої руханки під веселу музику. Після цього всім загонам, начальником табору Проць І.М., була запропонована гра-квест, яка проводилась на території школи. Діти з ентузіазмом виконували різноманітні завдання та головоломки гри. Переможці отримали солодкі призи.

Наступним етапом роботи в таборі були заняття в кабінетах, працювали над проектом “Фрукти і мистецтво”. Вчилися робити фруктові композиції та збагачували свій словниковий запас.

Сьогодні Дженніфер Гідман провела із загоном  “Eurokids” ігри “Scattergories”, “Hangman” та “Hotseat”. Діти також працювали в групах. Завдяки цьому учні повторили лексику різних тем: “Sport”, “Parts of the body”, “Musical Instruments”, “Food” та ін.

Також з вихованцями табору Коркішко Г.М. провела бесіду, щодо важливості вживання корисної їжі та вплив на організм шкідливої їжі. Заключним етапом заняття став перегляд мультфільму “Історії Феї вітамінки”.