Комісії

 Склад постійних комісій Новокалинівської міської ради сьомого демократичного скликання:

1. Мандатна, з питань депутатської етики, в справах освіти, культури, охорони здоров’я:

Голова комісії  –  Тустановська Ірина Василівна – висунута Самбірською районною партійною організацією Всеукраїнського об’єднання “БАТЬКІВЩИНА”.

Члени комісії:    Белей Володимир Михайлович – висунутий Самбірською районною партійною організацією ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ПАРТІЯ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ СЕРГІЯ КАПЛІНА”;

                                  Касій Леся Василівна – висунута Самбірською районною у Львівській області організацією політичної партії “Громадський рух “Народний контроль”;

                                 Моряк Ірина Іванівна – висунута Самбірською районною партійною організацією Всеукраїнського об’єднання “БАТЬКІВЩИНА”;

                                 Совінський Іван Мирославович – висунутий Самбірською районною організацією Політичної партії “Громадянська позиція”.                              

2. Постійна комісії з питань планування бюджету, фінансів та торгівлі:

Голова комісії    –   Чулик Оксана Василівна – висунута Самбірською районною організацією Політичної партії “Громадянська позиція”.

Члени комісії:   Возняк Роман Йосипович – висунутий Самбірською районною організацією Всеукраїнського об’єднання “Свобода”

                                 Галан Орина Миколаївна – висунута Самбірською районною у Львівській області організацією політичної партії “Громадський рух “Народний контроль”;

                                 Лисюк Тамара Володимирівна – висунута Самбірською районною у Львівській області організацією ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”;

                                Струс Петро Михайлович – висунутий Самбірською районною партійною організацією Всеукраїнського об’єднання “БАТЬКІВЩИНА”.

3. Постійна комісії з питань комунальної власності, розвитку місцевого господарства, соціального забезпечення і земельних питань:

Голова комісіїОгар Михайло Ігорович – висунутий Самбірською районною партійною організацією Всеукраїнського об’єднання “БАТЬКІВЩИНА”.

Члени комісії:   Гавриляк Йосиф Євгенович – висунутий Самбірською районною партійною організацією Всеукраїнського об’єднання “БАТЬКІВЩИНА”; 

                                 Кілочко Андрій Герасимович – висунутий Самбірською районною організацією Політичної партії “Громадянська позиція”;

                                Кільган Тарас Іванович – висунутий Самбірською районною партійною організацією Всеукраїнського об’єднання “БАТЬКІВЩИНА”;

                                 Піць Ярослав Володимирович – висунутий Самбірською районною організацією Радикальної партії Олега Ляшка;

                                 Фурдин Емілія Осипівна – висунута Самбірською районною партійною організацією Всеукраїнського об’єднання “БАТЬКІВЩИНА”.

 4. Постійна комісії з військових питань та питань дотримання законності:

Голова комісіїВербельчук Юрій Володимирович – висунутий Самбірською районною партійною організацією Всеукраїнського об’єднання “БАТЬКІВЩИНА”.

Члени комісії:    Городиська Галина Богданівна – висунута Самбірською районною у Львівській області організацією ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”;

                                Туркас Галина Євгенівна – висунута Самбірською районною партійною організацією Всеукраїнського об’єднання “БАТЬКІВЩИНА”;

                                 Калинич Наталія Ярославівна – висунута Самбірською районною у Львівській області організацією ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”;

                                Самардак Мар’ян Михайлович – висунутий Самбірською районною партійною організацією ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ПАРТІЯ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ СЕРГІЯ КАПЛІНА”.