НАВЧАННЯ З ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ В НОВОКАЛИНІВСЬКІЙ ОТГ

  • Дата публікації: вт, 2018-11-27 15:22
  • Публікує: infonvkotg
Novokalynivska OTH, navchannia, tsyvilna oborona, 2018

ПОРЯДОК ДІЙ НАСЕЛЕННЯ ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ЕВАКУАЦІЇ

З метою проведення навчання населення щодо порядку дій під час евакуації внаслідок розривів боєприпасів на складах озброєння військової частини А 3913 м. Новий Калинів 30 листопада 2018 року з 11:00 год. до 13:00 год. будуть проводитися тренування органів управління та сил цивільного захисту ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Самбірського району Львівської області. У 7 км зону ураження попадають 6 населених пунктів, а саме: м. Новий Калинів, с. Калинів, с. Кружики, с. Корналовичі, с. Гординя та с. Мала Білина.

Жителям населених пунктів, а саме: м. Новий Калинів, с. Калинів, с. Кружики, с. Корналовичі, с. Гординя та с. Мала Білина, заздалегідь уточнити маршрут евакуації в органах місцевого самоврядування та про одержану інформацію повідомити сусідів.

При евакуації з собою необхідно мати найважливіші документи: паспорт, військовий квиток, документи про освіту, посвідчення про шлюб, свідоцтво про народження дитини, пенсійне посвідчення, трудову книжку та інші документи, цінні речі, гроші, платіжні картки; продукти харчування та питну воду на 24 години.

Залишаючи житло, необхідно вимкнути освітлювальні та обігрівальні прилади, закрити водопровідні та газові крани, зачинити вікна й двері.

 З метою отримання додаткової інформації, слідкуйте за подальшими повідомленнями Новокалинівської міської ради.