Привітання міського голови Богдана Юзвяка з Днем Збройних Сил України

  • Дата публікації: ср, 2018-12-05 02:30
  • Публікує: infonvkotg
Den Zbroinykh Syl Ukrainy Novokalynivska OTH

Шановні військовослужбовці, працівники та ветерани Збройних Сил, військовозобов’язані, бійці добровольчих батальйонів!

          Щиросердечно вітаю Вас з професійним святом – Днем Збройних Сил України! 

          Нині Україна пишається своїм військом і довіряє йому. На наших військових покладена священна місія – боронити рідну землю, забезпечувати мирне життя свого народу. Історія Української держави, і її Збройних Сил свідчить про те, що вони з честю виконують її. А народ відповідає на це любов’ю та пошаною. Сила та міць української держави – у єдності армії та народу, тому прийміть найщиріші вітання до Вашого професійного свята і й надалі своєю важливою справою нагадуйте всьому світові про те, що Україна у надійних руках.

       В умовах збройного конфлікту на сході нашої країни українське військо відродилося, пройшовши шляхами випробувань, зміцніло, здобуло безцінний досвід у запеклих боях.

Від щирої душі бажаємо Вам і надалі зразкового виконання обов’язків по зміцненню обороноздатності України, високих Вам злетів і м’яких посадок, завзяття, наснаги у відповідальній, але почесній службі на благо народу України!

Від всього серця зичимо миру та спoкoю Вам, дoрoгі захисники нашої держави, подальших успіхів у вдoскoналенні бoйoвoї майстерності, добра та достатку. Ваша мужність та сила духу здатні пoдoлати будь-які перешкоди. Хай Господь Бог допомагає Вам та Вашим родинам, щастя та Божої милості всім Вам! 

         Слава Україні!

З повагою і найкращими побажаннями до Вас,

          міський голова  Богдан Юзвяк