Вітання міського голови з Днем батька

  • Дата публікації: нд, 2019-06-16 02:34
  • Публікує: infonvkotg
Den batka Novokalynivska OTH
З Днем батька Вас, дорогі наші тати!
        З давніх-давен Батько відіграв роль голови родини, відповідальним за збереження життя дітей, достаток у сім’ї, духовне виховання нового покоління. Нерідко роль державних правителів порівнювали з батьком який піклується про народ, його безпеку і добробут.
       Як і тисячу років тому, зараз батько – захисник рідної землі. Наші доблесні воїни захищають цілісність держави зі зброєю у руках, адже знають, що Україна – країна їх дітей. Сердечно вітаю усіх чоловіків з прекрасним святом – Днем батька! Дякую Вам за те, що подарили життя, дали виховання, освіту і головне – любов своїм синочкам і дочкам.
       Бажаю чистого неба, яскравого сонця, міцного здоров’я, великих успіхів у всьому та шани, уваги і поваги від Ваших дітей! І щоби повага та шана були взаємними! Хай діти пишаються Вами, а Ви своїми дітьми і одні одних ніколи не розчаровували! Нехай у вашому житті не буде похмурих днів! Нехай всі, кого ви любите, завжди будуть поруч! Просто живіть і не втомлюйтесь ділитися мудрістю, силою і стійкістю! А головне, нехай ваші діти дарують Вам завжди тільки найкращі моменти! Нехай родинне вогнище зажди зігріває, а рідні та близькі будуть підтримкою та допомогою у всіх починаннях.
     Зі святом Вас, дорогі тати! З великою шаною і безмежною вдячністю! 
     Голова Новокалинівської ОТГ Богдан Юзвяк