медицина

Вітання міського голови з Днем медичного працівника

 • Дата публікації: нд, 2019-06-16 02:24
 • Публікує: infonvkotg
Vitannia miskoho holovy Yuzviaka Bohdana z Dnem medychnoho pratsivnyka, Novokalynivska OTH
Шановні медичні працівники, ветерани охорони здоров’я Новокалинівської об’єднаної територіальної громади!
     Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем медичного працівника. Прийміть щирі вітання та сердечну подяку за Вашу благородну працю, високу професійність, моральність та лікарську честь.      Завдяки Вашій турботі та професійній майстерності у людини з’являється віра та надія на одужання і це найголовніше. Незважаючи на всі складнощі проведення медичної реформи престиж медичного працівника залишається високим. 

Про своє здоров'я потрібно дбати завжди

 • Дата публікації: пт, 2019-03-22 00:43
 • Публікує: infonvkotg
Vyiznyi pryiom medykiv v s. Kruzhyky Novokalynivskoi OTH 21.03.2019 roku

З метою покращення медичного обслуговування населення Новокалинівської ОТГ та збільшення доступності медичних послуг Комунальне некомерційне підприємство Новокалинівський міський центр первинної медико-санітарної допомоги  під керівництвом головного лікаря Ірини Тустановської організовує періодичні виїзди медичної бригади на ФАПи об'єднаної територіальної громади. 21.03.2019 року відбувся виїзд на ФАП села Кружики. 

Профілактика вірусного гепатиту А

 • Дата публікації: пт, 2018-11-09 21:07
 • Публікує: infonvkotg
Novokalynivska OTH, KNZ NMZPMSD

Вірусний гепатит А (хвороба Боткіна, хвороба брудних рук, жовтуха) – це  гостра інфекційна хвороба з фекально-оральним механізмом передачі інфекції, переважним ураженням печінки і травного каналу.

   Вірус гепатиту А виділяється із фекаліями хворих на гепатит та передається від людини до людини (після контакту з хворим), через  воду та харчові продукти, забруднені випорожненнями хворої людини, предмети побуту та брудні руки, недотримання правил особистої гігієни.

Оголошення

 • Дата публікації: ср, 2018-08-08 01:48
 • Публікує: infonvkotg
Novokalynivska OTH konkurs na posadu holovnoho likaria miskoho tsentru pervynnoi medyko-sanitarnoi dopomohy

Новокалинівська міська рада оголошує проведення конкурсу на зайняття посади керівника комунального некомерційного підприємства Новокалинівський міський центр первинної медико-санітарної допомоги   

Профілактика кишкових інфекцій

 • Дата публікації: вт, 2018-07-03 01:20
 • Публікує: infonvkotg
Profilaktyka kyshkovykh infektsii Novokalynivska OTH

          Літня пора року це час відпочинку, оздоровлення дорослих і дітей, можливість збагатити свій організм корисними вітамінами, мікроелементами, вживаючи  різноманіття фруктів, ягід, овочів.

        Але власне в гарячу пору року існує небезпека виникнення захворювань гострими кишковими  інфекціями при певних неблагоприємних обставинах. Мікроорганізми, які спричиняють кишкові інфекції, зазвичай досить стійкі до різних впливів довкілля. В харчових продуктах мікроби можуть не тільки довго зберігатися, але й розмножуватись при кімнатній температурі, особливо  в молоці, м’ясному  фарші, бульйоні, салатах, кондитерських виробах з кремом.

Держпродспоживслужба інформує, що перелік лікарських засобів по урядовій програмі «Доступні ліки» буде розширено з 1 липня 2018 року

 • Дата публікації: пт, 2018-06-01 13:14
 • Публікує: infonvkotg
Dostupni liky

Постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 №1107 внесено зміни до деяких постанов Кабінету Міністрів України з метою розширення програми «Доступні ліки» 4ма новими міжнародними непатентованими назвами (МНН) лікарських засобів, що використовуються у доопераційній та післяопераційний періоди: азатіоприн, циклоспорин, такролімус, мікофенолова кислота та її солі. Вищевказана постанова набирає чинності з 01 липня 2018 року.

Новокалинівський міський ЦПММСД повідомляє

 • Дата публікації: пн, 2018-04-02 23:34
 • Публікує: infonvkotg
Oholoshennia, medytsyna, Novokalynivska OTH

Новокалинівський міський центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги повідомляє, що на прохання жителів села Кружики плановий виїзд медичної бригади для огляду населення переноситься з 05.04.2018 року на 12.04.2018 року.

    З повагою, головний лікар Новокалинівського МЦПММСД Ірина Тустановська.

ВАРТО УВАГИ!!!

 • Дата публікації: пн, 2018-04-02 23:30
 • Публікує: infonvkotg
Oholoshennia, medytsyna, Novokalynivska OTH

ВАРТО УВАГИ!!!
Новокалинівський міський центр первинної медичної (медико-санітарної допомоги) повідомляє жителів об'єднаної територіальної громади, що з квітня 2018 року в Україні стартує національна кампанія “Лікар для кожної сім’ї”, під час якої кожен громадянин отримає можливість обрати лікаря первинної ланки і укласти з ним декларацію про обслуговування. 

Турбота про здоров'я жителів села Мала Білина

 • Дата публікації: пт, 2018-03-30 00:07
 • Публікує: infonvkotg
 medoglyad_mala_bilyna_novkalyniv_otg

З метою покращення медичного обслуговування населення Новокалинівської об'єднаної територіальної громади та збільшення доступності медичних послуг Новокалинівський міський центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги під керівництвом головного лікаря Ірини Тустановської організовує періодичні виїзди медичної бригади на ФАПи об'єднаної територіальної громади.

Про своє здоров'я потрібно дбати завжди

 • Дата публікації: пн, 2018-03-26 23:24
 • Публікує: infonvkotg
Oholoshennia, medytsyna, Novokalynivska OTH

Про своє здоров'я потрібно дбати завжди. З метою покращення медичного обслуговування населення Новокалинівської ОТГ та збільшення доступності медичних послуг Новокалинівський міський центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги під керівництвом головного лікаря Ірини Тустановської організовує періодичні виїзди медичної бригади на ФАПи об'єднаної територіальної громади.

 

Сторінки