проекти

Інфраструктурна субвенція 2018

 • Дата публікації: ср, 2018-04-18 00:36
 • Публікує: infonvkotg
novkalyniv_otg_proekty_2018

Перелік проектів видатки на які здійснюватимуться за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток інфраструктури Новокалинівської об’єднаної територіальної громади у 2018 році

Дитячий дошкільний заклад в м. Новий Калинів

 • Дата публікації: сб, 2018-02-03 02:44
 • Публікує: infonvkotg
Novokalynivska OTH

Проект “Будівництво дитячого дошкільного закладу на пл. Авіації,19а в м. Новий Калинів Самбірського району Львівської області (завершення будівництва)” відібраний регіональною комісією!
У 2018 році в Новокалинівській ОТГ всі діти будуть забезпечені дошкільною освітою!

Відкриття дитячого садочку в Новокалинівській ОТГ

 • Дата публікації: пт, 2017-12-15 20:05
Novokalynivska OTH vidkryttia sadochku v seli Hordynia, proekty

Сьогодні велике свято в нашій Новокалинівській ОТГ - відкриття садочку в селі Гординя!!!

На передодні свята Миколая діти і батьки отримали дуже гарний подарунок від Новокалинівської міської ради. В садочку будуть отримувати дошкільну освіту діти з с. Гординя, с. Мала Білина та с. Велика Білина.

Відкриття Народного дому в селі Мала Білина Новокалинівської ОТГ

 • Дата публікації: пн, 2017-11-27 15:00
Novokalynivska OTH

Заспіваймо, родино,
Щоб усе збулося!
Щоб у нашій хаті
Лиш добро велося!

26 листопада 2017 року у селі Мала Білина Новокалинівської ОТГ відбулась визначна подія – відкриття Народного дому.
У духовно-культурний центр села чисельно зійшлася громада – від маленьких дітей до людей поважного віку.
Отець Григорій освятив приміщення, в якому буде панувати свято.

Капітальний ремонт спортивного залу в селі Мала Білина

 • Дата публікації: чт, 2017-11-16 15:58
Novokalynivska OTH, proekty

Новокалинівська міська рада завершила капітальний ремонт спортивного залу в селі Мала Білина Самбірського району Львівської області. Залишилось придбати інвентар і незабаром відкриття. Всі чекають з нетерпінням.

Реконструкція будівлі амбулаторії

 • Дата публікації: чт, 2017-11-16 15:54
Novokalynivska OTH proekty

Завершується реконструкція будівлі амбулаторії ЗПСМ з метою влаштування ДНЗ на вул. Нова, 2 в с. Гординя Самбірського району Львівської області. Незабаром в дитячому садочку буде звучати радісний сміх дітей і стара будівля лікарської амбулаторії заживе новим життям та продовжить служити доброму і прекрасному – дітям сіл Гординя, Мала Білина та Велика Білина. Уже незабаром відкриття дитячого садочку. Всі чекають з нетерпінням.

Будівництво дитячого дошкільного закладу

 • Дата публікації: чт, 2017-11-16 15:50
Novokalynivska OTH, proekty

Новокалинівська міська рада подала заявку на конкурсний відбір інвестиційних проектів регіонального розвитку за рахунок ДФРР, а саме: Будівництво дитячого дошкільного закладу на пл. Авіації,19а в м. Новий Калинів Самбірського району Львівської області (завершення будівництва) Коригування”. З нетерпінням чекаємо результатів конкурсного відбору і надіємось на перемогу.    

Проекти в 2018

 • Дата публікації: пн, 2017-11-13 13:46
Novokalynivska OTH, proekty

Новокалинівська міська рада має намір впровадити в 2018 році за кошти Державного Фонду регіонального розвитку наступні проекти:

- “Будівництво дитячого дошкільного закладу на пл. Авіації,19а в м. Новий Калинів Самбірського району Львівської області (завершення будівництва)” Коригування”;

- “Закупівля обладнання для дитячого дошкільного закладу на пл. Авіації,19а в м. Новий Калинів Самбірського району Львівської області”.

Реалізація мікропроекту Новокалинівська об’єднана територіальна громада завершила мікропроект “Реконструкція вуличного освітлення вул. Шевченка в с. Мала Білина Самбірського району Львівської області”

 • Дата публікації: ср, 2017-11-01 15:00
Реконструкція вуличного освітлення в с. Мала Білина

Реалізація мікропроекту

Новокалинівська об’єднана територіальна громада завершила мікропроект Реконструкція вуличного освітлення вул. Шевченка в с. Мала Білина Самбірського району Львівської області на суму 150,000 тис.грн.

Новокалинівська об’єднана територіальна громада придбала два шкільні автобуси

 • Дата публікації: чт, 2017-10-26 20:30
Novokalynivska OTH, proekty

Закупили їх за кошти місцевого та державного бюджетів

Чергова приємна новина надійшла для учнів та вчителів навчальних закладів Новокалинівської об’єднаної територіальної громади – міська рада придбала два шкільних автобуси “Атаман”. Нові автобуси розраховані на 30 місць, мають додаткові рівні безпеки, звукову і світлову сигналізацію, аварійні кнопки, спеціальні сидіння та зручні сходинки. Безпечно та вчасно діти ОТГ будуть добиратись до навчальних закладів.

Сторінки