Відкриття Народного дому в селі Мала Білина Новокалинівської ОТГ

  • Дата публікації: пн, 2017-11-27 15:00
Novokalynivska OTH

Заспіваймо, родино,
Щоб усе збулося!
Щоб у нашій хаті
Лиш добро велося!

26 листопада 2017 року у селі Мала Білина Новокалинівської ОТГ відбулась визначна подія – відкриття Народного дому.
У духовно-культурний центр села чисельно зійшлася громада – від маленьких дітей до людей поважного віку.
Отець Григорій освятив приміщення, в якому буде панувати свято.

nar-dim-mala-bilyna-02.jpeg

Після урочистого виконання Гімну України з вітальним промовами виступили депутат Львівської обласної ради Олег Домчак, голова Новокалинівської об’єднаної територіальної громади Богдан Юзвяк та староста сіл Мала Білина та Велика Білина Мирослав Білинський-Тарасович.       

nar-dim-mala-bilyna-03.jpeg

Депутат Львівської обласної ради Олег Домчак сказав, що ще два роки тому, ніхто навіть не міг подумати, що в невеличкому віддаленому від районного центру, селі Мала Білина Новокалинівської ОТГ, буде новий ФАП, освітлення вулиць, нова дорога, а сьогодні освятили і нове приміщення Народного дому.  Голова громади Богдан Юзвяк показує хороший приклад для інших керівників, як потрібно господарювати.

nar-dim-mala-bilyna-04.jpeg

Голова об’єднаної територіальної громади Богдан Юзвяк зазначив, що він дуже радий за те, що так багато жителів села прийшли на відкриття Народного дому. Будівля колишньої школи змінює своє призначення, а саме в ній відкрито ФАП, бібліотеку та Народний дім-спортзал. І тому він приїхав з подарунком для молоді – це тенісний стіл. Міський голова сказав, що в даній будівлі на майбутнє планує відкрити пансіонат для людей похилого віку, де зможуть одинокі жителі ОТГ перебувати постійно, або тільки взимку.

nar-dim-mala-bilyna-05.jpeg

Для молодих мам Богдан Осипович повідомив, що 13 грудня 2017 року буде відкриття дитячого садочку в селі Гординя. Необхідно пройти on-line-реєстрацію, вибравши вільний садочок та заповнивши форму. Наявність в Реєстрі інформації про дітей, які будуть відвідувати ДНЗ, є обов’язковою умовою зарахування дитини до дошкільного навчального закладу. Шкільний автобус буде здійснювати безоплатний підвіз дітей до садочка і додому.  

nar-dim-mala-bilyna-06.jpeg

Староста села Мала Білина Мирослав Білинський-Тарасович подякував міському голові за турботу про жителів села. Адже єдність громади – це підтримка і допомога один одному і тоді об’єднана територіальна громада буде успішною.      

nar-dim-mala-bilyna-07.jpeg

Після освячення приміщення для мешканців і гостей с. Мала Білина прозвучав святковий концерт, який організував відділ культури міської ради під керівництвом Ганни Беци. В святковому концерті взяли участь діти села Мала Білина, які приємно дивували глядачів своїми талантами.

nar-dim-mala-bilyna-08.jpeg

nar-dim-mala-bilyna-09.jpeg

nar-dim-mala-bilyna-10.jpeg

nar-dim-mala-bilyna-11.jpeg

nar-dim-mala-bilyna-12.jpeg

nar-dim-mala-bilyna-13.jpeg

nar-dim-mala-bilyna-14.jpeg

nar-dim-mala-bilyna-15.jpeg

Тому надіємось, що Народному домі ніколи не стихатимуть мелодії українських пісень, рідне слово та запальні танці.

nar-dim-mala-bilyna-16.jpeg